Aeg
 Projekti nimi
Rahastaja

2016-2018
"Becoming an European City-Zen" on meie lasteaia teine Euroopa Komisjoni rahastatud strateegilise koostöö projekt olles suures osas eelmise järg. Jätkame panustamist meie õppekasvatustöö Euroopa mõõtmesse.
Vahetunud on osa meie partneritest, Pariisi ja Rooma kõrval oleme leidnud uued Belfastist ja Ateenast. Projekti koordineerib Prantsusmaa partner. Tallinna Rõõmupesa Lasteaia partnerid on Ecole maternelle Boy Zelenski, Istituto Comprensivo via Laparelli 60, St Oliver Plunkett Primary School, 5th Primary School of Chaidari.

LogosBeneficairesErasmusRIGHT EN

2014-2016
"Knowing me - knowing You" on meie lasteaia esimene Euroopa Komisjoni rahastatud strateegilise koostöö projekt. See on viie linna - Pariis, London, Rooma, Madriid, Tallinn - partnerite nägemus Euroopa kultuuri vastu huvi äratamiseks. Euroopa tutvustamist alustame iseendast, oma lasteaia lähemast ümbrusest ja kodulinnast. Tallinna Rõõmupesa Lasteaia partnerid: Ecole maternelle Boy Zelenski, Istituto Comprensivo via Laparelli 60, CEIP Rabindranath Tagore, Barnes Primary School.

2014
Projekt rahvuslikest laulumängudest "My mucical folk games" koostöös Läti koolieelsete lasteasutuste muusikaõpetajate assotsiatsiooniga, Riia lasteaiaga "Mazins ka jura", Babite regiooni Pinki lasteaiaga "Saimite" Lätist ja Kretinga lasteaiaga "Eglute" Leedust.

2012-2014
„Ehitame paremat tulevikku soosides laste tervist ja heaolu koolieelses eas“, originaalpealkirjaga  “Building a better future by promoting health and wellbeing at early age”. Partnerid on Ramolu kool Cesises (Läti) ja lasteaedade tervisedenduskeskus Skolar ehf. Mosfellsbæis (Island).

"Pidu hakkab, sõbrakene!"Projektikonkurss „Mitmekultuuriline lasteaed“
 2011-2012
„Mitmekultuuriline Rõõmupesa“
Projektikonkurss „Mitmekultuuriline lasteaed“

2010-2011
„Lõikuskuust heinakuusse“
projektikonkurss „Eesti keelest erineva emakeelega lapse eesti keele omandamise toetamine koolieelses lasteasutuses“

2010-2011
„Avali meeli Rõõmupesas“ projektikonkurss „Avali meeli“, uusimmigrantide hariduse toetamine
„Ma ütlen – ja sa saad aru!“
projektikonkurss ”Eesti keelest erineva emakeelega lapse eesti keele omandamise toetamine koolieelses lasteasutuses“

2009-2010
"Uusimmigrant Rõõmupesas – kõik rõõmsalt koos!"projektikonkurss „Uusimmigrandid Eesti koolieelses lasteasutuses“