Rühma nimi Rühma liik Rühma õpetajad Kontaktaadress Telefon
Pesamunad sõimerühm Klaarika ja Killi pesamunad@rp.edu.ee  5197 7311
Mummud sõimerühm Margit ja Kirsti mummud@rp.edu.ee   5340 9503
Muumid sõimerühm Kai ja Celiina muumid@rp.edu.ee   5307 3442
Rõõmupallid 3-6aastased Marge ja Evi roomupallid@rp.edu.ee  5385 7238
Siilikesed 3-6aastased Jane ja Eda siilikesed@rp.edu.ee  5328 4103
Nupsikud 6-7aastased Heli ja Hanna-Maria nupsikud@rp.edu.ee  5906 8208
Mesilinnud 3-6aastased Olga ja Gea mesilinnud@rp.edu.ee  5380 7774
Lepatriinud liitrühm Liivi ja Elviira lepatriinud@rp.edu.ee  5383 5024
Päikesejänkud liitrühm Sirje, Kadri ja Vive paikesejanku@rp.edu.ee  5308 0655
Silmarõõmud erirühm Kaire ja Liis silmaroomud@rp.edu.ee  5906 0700

 

Gourmet Coffee