Rühma nimi Rühma liik Rühma õpetajad Kontaktaadress
Pesamunad sõimerühm Klaarika, Evi ja Vive pesamunad@rp.edu.ee
Mummud sõimerühm Margit ja Kirsti mummud@rp.edu.ee 
Muumid sõimerühm Kai ja muumid@rp.edu.ee 
Rõõmupallid 3-6aastased Marge ja Klaarika roomupallid@rp.edu.ee
Siilikesed 3-6aastased Jane ja Eda siilikesed@rp.edu.ee
Nupsikud 6-7aastased Heli ja Hanna-Maria nupsikud@rp.edu.ee
Mesilinnud 3-6aastased Olga ja Gea mesilinnud@rp.edu.ee
Lepatriinud liitrühm Liivi ja Indrek lepatriinud@rp.edu.ee
Päikesejänkud liitrühm Sirje, Kadri ja Maia paikesejanku@rp.edu.ee
Silmarõõmud erirühm Kaire ja Liis silmaroomud@rp.edu.ee

 

Gourmet Coffee