Maikuu lõpus toimus meie lasteaia lõpetajatele, kes sügisel kooliteed alustavad, nn lõpuekskursioon. Tutvuti Kadrioru-Pirita piirkonna vaatamisväärtustega ja üldse bussiekskursiooni võludega, kodunt kaasavõetut jagati kaaslastega kõrgel Pirita jõe ürgoru kaldal toimunud piknikul. Ilm oli pilvine, kuid vihm siiski ei kimbutanud.

Aprillikuu viimasel nädalal käisid meie vanemate rühmade - Siilikeste ja Muumide - lapsed, kes sügisel alustavad kooliteed tutvumas teatrieluga Estonia talveaias.

Aprillikuus käisid Siilikeste ja Rõõmupallide lapsed külas sõjaväeosas. Uudistati sõdurite elu ja saadi palju põnevat näha-kuulda. Vaadati üle sõdurite relvad ja prooviti, kuidas kaks rühmatäit lapsi nagu üks mees veoautokasti ära mahub.

25. jaanuaril toimus meie lasteaia Siilikeste rühma (vanem rühm) järjekordne õppekäik, seekord sõideti Koplisse, et uudistada Tallinna Keraamikatehases nõude ja teiste keraamikatoodete valmimist ning proovida ka ise kätt keraamikamaalingute tegemisel.

Continue: Õppekäik Tallinna Keraamikatehasesse