Meie lasteaed suletakse suvel kollektiivpuhkuseks 24 päevaks, 18.07. - 10.08.2018.a. Kohatasu selle aja eest ei võeta.
Lapsevanemad, kes soovivad lasteaia sulgemise ajaks oma lapsele kohta, teatavad sellest rühmas maikuu jooksul toimuval küsitlusel ning saavad soovitud ajaks ajutise koha lähedalasuvas Sinilinnu lasteaias. Kohasoovijail tuleb kirjutada vastavasisuline avaldus Sinilinnu lasteaia juhatajale, plangi annab õpetaja mais-juunis.
Kollektiivpuhkuse ajal saame anda meie töötajatele suurema osa nende puhkusest. Pedagoogidel langeb kollektiivpuhkusega kokku vaid osa põhipuhkusest, seetõttu töötame puhkuste perioodil suvekuudel liidetud rühmade tingimustes. Juunis ja juulis on meie rühmades ajutised lapsed teistest lasteaedadest.

Seoses uue riikliku töötasu alammäära kehtestamisega tõuseb alates 1. jaanuarist 2018 vanema poolt kaetava osa määr (kohatasu). Uus kohatasu meie lasteaias on 61 eurot kuus.
Alus: Tallinna Haridusameti juhataja käskkiri 21. detsembrist 2017 nr 1.-2/674.

Lähtuvalt Tallinna Rõõmupesa Lasteaia hoolekogu 25.07.2017 otsusest vähendada lasteaiapoolset laste toiduraha doteerimist on alates 1. septembrist 2017 meie lasteaias lastevanemate makstav toidupäeva hind järgmine:

3 toidukorda - hommik, lõuna, oode
  sõimerühmas 2.34
  aiarühmades
    3-6aasteste - ja liitrühmas 2.52
    6-7aastaste rühmas 2.57
4 toidukorda - hommik, lõuna, oode, õhtusöök  3.60
Lähemalt artiklist "Toiduraha".

17.-20. maini 2017 toimus Erasmus+ strateegilise koostööprojekti „Becoming an European City-Zen“ hargmaine kohtumine Tallinnas.

Rõõmupesa õpetajad tutvustasid Pariisist, Roomast, Ateenast ja Belfastist tulnud projektipartneritele meie lasteaeda ja õpetajate tööd. Lahtised tegevused viisid läbi õpetajad Gea Kõiv Mesilindude rühmas, Heli Viita Nupsikute rühmas, Jane Noor Siilikeste rühmas ja Eveli Strandson Pesamunade rühmas.

Õpetajate Marge Kullamaa ja Kai Jõemetsa õuesõppe tegevus, ekskursioon Toompeale viis aga nii lapsed kui ka külalised Riigikoguga tutvuma.

Projektiseminaridel rääkisid kõik projektimeeskonnad oma viimase poolaasta projektitööst, kodulinna vaatamisväärsuste ja lasteaia lähiümbruse elementide tutvustamisest lastele. Rõõmupesa ettekanded tegid Rõõmupesa-poolne projektikoordinaator, direktor Lea Pihelgas ja õpetaja Kai Jõemets.

Võõrustaja teemaks oli seekord „Liikumine ja sport terviskasvatuse võimalusena lasteaia tegevuskavas“, sellekohse ettekandega astusid projektipartnerite ette meie õpetajad Eveli Strandson ja Liis Pettai.

Projektitöös kokkulepitult jagasid partnerid üksteisele laste töödest ja tegemistest koostatud Memoriine. Meie õpetajad panid kingikottidesse ka Rõõmupesa rühma-logodest koostatud doomino, mis valmisid õpetajate Marge Kullamaa ja Jane Noore eestvedamisel.

Nii projektitegevuste läbiviimisele kui ka kohtumise kordamineku heaks pani lisaks projektimeeskonnaliikmetele oma õla alla peaaegu kogu Rõõmupesa pere. Suur tänu kõigile!

LogosBeneficairesErasmusRIGHT EN

Meie strateegiline koostööprojekt "Knowing me - knowing You", mille Rõõmupesa aastatel 2014-2016 koos Prantsusmaa, Itaalia, Suurbrittannia ja Hispaania partneritega Erasmus+ programmi rahastusel läbi viis, sai novembri lõpus Euroopa kvaliteedimärgi!
See, kord aastas Euroopa koolide töötajaid ühendava virtuaalkogukonna, eTwinningu jagatav auhind on tunnustus meie õpetajate tublile tööle. See on tõestus, et lastega läbiviidud projektitegevused on hinnatud väga heal tasemel olevaks. Seekord pälvis kvaliteedimärgi kokku kolm Eestimaa lasteaeda. Tunnustatute nimekiri maade lõikes on nähtav siin.
Euroopa kvaliteedimärgi saavad need projektid, millele on eelnevalt taotletud ning mis on tunnustatud vähemalt kahe riikliku kvaliteedimärgiga. Eesti riikliku kvaliteedimärgi pälvisime oktoobris 2016.
Projekti ülevaatenäitusega saab tutvuda lasteaias. Näituse külastamiseks pöörduge rühma õpetaja või lasteaia juhtkonna poole.
erasmuslogo

7. oktoobril autasustati Lennusadamas Tallinna paremaid õpetajaid. Autasud andis kätte Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart.Üle mitme aasta hinnati kõrge tunnustuse,Tallinna aasta õpetaja tiitli vääriliseks ka meie lasteaia esitatud kandidaat - logopeed Tiiu Tammemäe.
Rõõmupesa õpetajad, Tallinna aasta õpetajad.

6. oktoobril Kultuurikeskuses Kaja toimunud linnaosa vanema pidulikul vastuvõtul tunnustati Mustamäe lasteaedade ja koolide õpetajaid. Lasteaiaõpetaja elutöö kategooria tunnustus tuli Rõõmupesasse, selle pälvis pika ja kohusetundliku töö eest Mustamäe laste kasvatamisel meie Pesamunade rühma õpetaja Evi Kudrešova.
See on 10 aasta jooksul, mil Mustamäe aasta õpetaja tiitlit jagatakse, kolmas laureaaditiitel meie lasteaia õpetajale. Kõik tunnustused on siin.

Kasutame igapäevaste uudiste jagamiseks oma Facebooki-lehte.